Про нас

x6ofX8t4bX0

Більше 15-ти років на українських теренах ми проводимо навчально-тренувальні, оздоровчо-спортивні табори.

Досвідчені вихователі, тренери Всеукраїнської Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств, Наставники Школи “Пересвіт” дарують свої знання та турботу усім учасникам заїздів табору.

Нові знання та враження, цікаві зустрічі, дружній колектив, розкіш карпатських гір та чистого повітря ми Вам гарантуємо!

Українські традиції, оздоровлення, спорт, навчання і відпочинок в унікальному форматі.

Ці табори створені для оздоровлення та відпочинку, розвитку у дітей самодисципліни, звитяги, спортивних та корисних життєвих навичок, духу, самопізнання.

В 2010 році ми почали будівництво заповітної власної обителі – Центру розвитку бойових мистецтв “Пересвіт”. 5 років наполегливої праці, цеглинка до цеглинки – і ось вже зовсім скоро Школа, в селищі Коцюбинське, відкриє свої ворота для всіх бажаючих! Тут будуть гартувати тіло й дух за допомогою фрі-файту, шукати гармонії з природою заняттями Тай Дзи Цюань і пізнавати секрети бойового мистецтва храму Шаолінь. А у вільні від тренувань години, всі зможуть доторкнутися до Чайної Традиції “Пересвіт”.

Будівництву Школи “Пересвіт” передували десятиліття наполегливої праці Вчителя Школи – Андрія Петровича Старовойта: багатогодинні тренування, відвідування Храмів бойових мистецтв усього світу, Храму бойових мистецтв “Шаолінь”, досягнення звання Учня Юй Куа Чена (Настоятель Храму Шаолінь з бойових мистецтв до 1998 р ), накопичення знань та практик з різних куточків Всесвіту, створення українського виду спорту – фрі-файт, створення десятків залів, як по Київській області, так і по всій Україні, донесення до українців таких знань, як Шаолінь Кунг-Фу та Тайдзи Цюань, проведення грандіозних змагань, перемога на змаганнях Європи та світу, виховання наставників і учнів з різних напрямків, які гідно представляють нашу Школу і Україну на різних всеукраїнських і міжнародних зустрічах, і багато іншого, що зараз активно практикується в нашій Школі і дає можливість кожному знаходити себе, розвиватися як фізично, так і духовно!

У нашій Школі, кожен – і дорослий і дитина, знайдуть себе і зможуть зробити перший крок до здоров’я і успішності!

Заняття в Школі ведуть Наставники та Інструктори, які не тільки тренують, а й самі отримують цінні знання від Вчителя Школи. Це дає можливість не зупинятися в розвитку та отриманні нових знань, як учнів, так і їх провідників у світі бойових мистецтв!

А зараз же, всі заняття й практики проходять по залах і місцях, представлених на наших сайтах www.tai-chi.com.ua, www.free-fight.kiev.ua та shaolin.in.ua.