Про “Кузня Уніж” – 2018

maxresdefault

Дитячий табір Школи бойового мистецтва «Пересвіт»

Ми стверджуємо – дітям це подобається! Багаторічний досвід в проведенні дитячих таборів надихнув нас відібрати та створити саме ідеальну, в усіх розуміннях, правильну програму розвитку дитини. Саме поєднання в денній програмі табору тренування і оздоровлення, навчання  і відпочинку, а також творчих та розвиваючих майстерень дозволить відкрити внутрішній потенціал дитини та надихне її до нових звершень. А головне зробить дитину щасливою!

Необов’язково володіти навичками бойового мистецтва. Варто лише мати бажання до особистого розвитку і самовдосконалення.

Терміни проведення: з 27 червня по 8 липня 2018 року

Місце проведення: Дністровський каньйон, с. Уніж Івано-Франківської області. Загальна довжина становить близько 250 км, що забезпечує Дністровському каньйону місце серед найбільших каньйонів не лише України, а й Європи. Його визнано одним із 7 природних чудес України.

База табору Школи «Пересвіт» знаходиться в екологічно-чистій зоні на березі річки Дністер. Діти проживатимуть в спальному корпусі, облаштованому двоярусними ліжками, санвузол облицьований плиткою, душові кімнати з постійною подачею гарячої води. На території є власна тваринницька ферма, що є гарантом якісної продукції, яку вживатимуть діти протягом табору, та садочок площею в декілька гектарів, волейбольне і мініфутбольне поля. 4-хразове збалансоване харчування забезпечать професійні кухарі.

Мета табору: оздоровлення дитини; загартування духу; напрацювання впевненості; покращити технічні напрацювання; ознайомити з методами відновлення та зміцнення здоров’я; донести важливість раціонального харчування як компоненту здорового способу життя; виховати у дітей почуття поваги, дружби і взаємодопомоги; закріпити бажання до розвитку і самовдосконалення.

ПРОГРАМА ТАБОРУ

Розвиток

– тематичні бесіди

– кулінарна майстерня «ліплення вареників» та «випікання піци»

– майстерня «стрінг-арт» (виготовлення сувеніру)

– майстерня «юний коваль» (виготовлення сувеніру)

– майстерня «гончарство» (виготовлення сувеніру)

– майстерня «столярство» (виготовлення сувеніру)

Фізичне гартування та оздоровлення

– щоденні тренування: кунг-фу, фрі-файт, тайдзі цюань (за вибором дитини)

– чайна традиція «Пересвіт»

– купання в Дністрі

– сплав по Дністру

– страйкбол (вік від 12 років, виключно за дозволом батьків)

– лазертаг – вдруге в дитячому таборі Школи «Пересвіт» (незабутні враження від гри з лазерною зброєю; вік не обмежений)

– скалолазання

– смуга перешкод

– 3-разове збалансоване екологічне харчування + підвечірок

Відпочинок

– розвиваючі та спортивні ігри (настільний теніс, волейбол, футбол, шахи)

– цікаві квести (розвиваючі, квести на спритність, квести на командоутворення та вміння бути лідером)

– вечори біля багаття

– кіноперегляди

– творчі вечори

– святкування іменин учасників табору

Завдання напрямку тадзі цюань: навчити основам правильного дихання, донести необхідність вивчення техніки тайдзі цюань, як основи гармонії свідомості і тіла.

Завдання напрямків кунг-фу та фрі-файту: навчити базовим вправам, основам техніки бойового мистецтва.

Завдання напрямку «Чайна традиція Пересвіт»: ознайомити і навчити основам оздоровлення та підтримання здоров’я за допомогою спеціально відібраних якісних колекційних чаїв.